Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės

prieš 35 minučių
 , parašė: poker
prieš 35 minučių
 , parašė: poker
prieš 36 minučių
 , parašė: poker

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Komanda: Saugai

2009 m. rugsėjo 10 d.

Mike'as Phelanas šį kartą pasakoja apie "Manchester United" saugus...

 

8 Andersonas 21 metai 76 rungtynės 0 įvarčių

Ando yra labai ir labai talentingas. Jis turi brazilišką futbolo mentalitetą ir nori žaisti kiekvienose rungtynėse, tačiau jis dar turi išmokti būti Premier lygos žaidėju Anglijoje. Tai skiriasi nuo Portugalijos. Manau, jog šiame sezone iš Ando sulauksime nemažai. Jis vis dar nėra pasižymėjęs, taigi įvartis jam būtų kaip lobis. Atvykęs į "United", jis buvo jauna žvaigždė, tačiau čia jis yra tik vienas iš daugybės talentingų žaidėjų. Gali užtrukti šiek tiek laiko, kol jis taps tikra "Man Utd" žvaigžde, bet jis turi visus duomenis, kad tai pasiektų.

 

11 Ryanas Giggsas 35 metai 805 rungtynės 148 įvarčiai

Apie Ryaną didelės įžangos nereikia - jis laimėjo viską, tačiau vis dar turi noro laimėti daugiau. Jis turėjo puikią karjerą ir nusipelno didelių ovacijų. Praėjusiame sezone pradėjome jį naudoti kaip centro saugą, nes ieškojome geriausio būdo išnaudoti jo talentą. Akivaizdu, jog Ryanas yra praradęs dalį greičio, tačiau jis turi visas savybes, reikalingas žaidėjui centre, ir manome, kad buvome teisūs liepdami jam rungtyniauti būtent ten.

 

13 Ji-sung Parkas 28 metai 124 rungtynės 12 įvarčių

Ji yra dar vienas iš tų nepripažintų herojų. Jo energijos lygiai, darbo našumas yra fantastiški. Taip pat jis yra tikras komandos žaidėjas. Vienintelis dalykas, ko prašome daugiau iš Ji yra pelnyti daugiau įvarčių. Jis dirba link to ir manau, jog šiais metais pamatysime patobulėjimą. Kartais Ji yra nematomas, bet tai tik dėl jo dirbamo juodo darbo.

 

16 Michaelas Carrickas 28 metai 145 rungtynės 12 įvarčių

Michaelas yra labai apdovanotas techniškai, gali naudotis abiejomis kojomis, yra įžvalgus bei gali valdyti žaidimą. Jis ir toliau progresuoja bei savo pasirodymais lenkia tą Michaelą, kuris buvo vos tik atvykęs į "United". Jis ramus vyrukas tiek aikštėje, tiek už jos ribų, bet pilnas pasitikėjimo savo jėgomis.

 

17 Nani 22 metai 73 rungtynės 11 įvarčių

Nani yra tas žaidėjas, iš kurio daug tikimės. Buvo keletas jo blykstelėjimų, tačiau norime, jog jis gerai pasirodytų nuolat. Pirkome jį, nes matėme keletą labai gerų jo žaidimo aspektų. Kartais lengva pamiršti, kad jis vis dar labai jaunas ir užima laiko priprasti prie žaidimo Anglijoje.

 

18 Paulas Scholesas 34 metai 606 rungtynės 142 įvarčiai

Scholesy yra dar vienas mūsų daug patirties sukaupęs žaidėjas. Už aikštės ribų jis yra ramus, atsipalaidavęs ir nesistengia būti dėmesio centre - jis leidžia savo žaidimui už jį kalbėti. Manau, kad Paulą turime laikyti vienu geriausių pasaulio žaidėjų.

 

24 Darrenas Fletcheris 25 metai 215 rungtynių 13 įvarčių

Manau, jog Fletchas yra labiausiai patobulėjęs mūsų futbolininkas. Praėjusiais metais jis parodė, jog yra didelių mačų žaidėjas ir išvystė sugebėjimą vesti komandą į priekį. Mums pritrūko jo Romoje. Ankstesniais sezonais jam Darrenui būdavo sunku gauti vietą sudėtyje, tačiau jis sunkiai dirbo ir patobulino savo žaidimą.

 

25 Antonio Valencia 24 metai 1 rungtynės 0 įvarčių

Neturėjome daug šansų pamatyti jį priešsezonyje, nes rungtyniavo su nacionaline rinktine, tačiau per pastaruosius sezonus jis žaidė aukščiausiame lygyje kartu su "Wigan" komanda ir tikimės to pačio čia. Norime, kad Antonio atneštų kažką naujo į komandą, todėl jį ir pirkome.

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu