•

Naujienos

Blankiai rungtyniavę „Man Utd“ pralaimėjo „West Ham“

2019 m. rugsėjo 22 d. 15:22

Markas Noble 36-ąją minutę pirmuoju bandymu atliko smūgį, tačiau Davidas De Gea sėkmingai atrėmė kamuolį ir rezultatas nepasikeitė. Andrejus Yarmolenko 44-ąją minutę pasinaudojęs laisva erdve suteikta baudos aikštelėje nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „West Ham“ į priekį 1:0.

Antra kėlinį „United“ futbolininkai pradėjo aktyviau, puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Juanas Mata, po jo smūgio kamuolys paskriejo visiškai greta virpsto.   Scottas McTominay‘us 57-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovų vartininkas įspūdingai atrėmė kamuolį ir išgelbėjo šeimininkus nuo praleisto įvarčio.

Marcusas Rashfordas 61-ąją minutę patyrė traumą ir buvo priverstas palikti aikštę, vietoje jo pasirodė Jesse Lingardas.

Aaronas Cresswellas 84-ąją minutę  baudos smūgiu įtvirtino šeimininkų pergalę 2:0.

Tai jau septintosios iš eilės nelaimėtos „Premier“ lygos išvykų rungtynės.

"West Ham" 2 - 0 "Man Utd"
44' [1 - 0] A. Yarmolenko

84' [2 - 0] A. Cresswell

* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienos