•

Naujienos

“United” nesugebėjo įveikti „Sunderland“ ekipos

2014 m. rugpjūčio 24 d. 22:44

„Manchester United“ ir toliau neranda kelio į pergales. Šį kartą išvykoje buvo sužaista lygiosiomis 1:1 su „Sunderland“ ekipa.

„United“ futbolininkai, po nervingos rungtynių pradžios, pirmieji įšsiveržė į priekį, kai po puikaus Antonio Valencios perdavimo 17 minutę įvartį įmušė Juanas Mata. Tačiau šeimininkai, dar iki pertraukos sugebėjo rezultatą išlyginti. Po kampinio 30 minutę išlyginamąjį įvartį įmušė „Sunderland“ ekipos naujokas Jackas Rodwellas. Antrajame kėlinyje, komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, bet nė vienai nepavyko daugiau pasižymėti.

„Sunderland“ 1:1 „Manchester United“

17` [0:1] Juan Mata

30` [1:1] Jack Rodwell

kemeriz

Baisu, visas rungtynes žiūrėjau susiėmęs už galvos, jei ne įvartis iš niekur tai taip niekur ir nesukūrėme. Cleverley ir Fletcher tai jei tik žiūrint šias rungtynes yra blogiausia EPL saugų pora,nes viską pralaimėjo kas įmanoma Gynyba taip pat.... Ką ten Smalling veikė iki keitimo aš neišsivaizduoju aoie Young tai nei žodžių neturiu, o jie dar galvoja Wellbeck parduoti,kuris nors stengiasi ir rodo norą kovoti Pastoviai puolėjai turi ateiti kamuolio pasiimti,nes jiems jo niekas nepaduoda, jokio aštrumo prieina iki baudos aikštelės ir perdavimas atgal. Na reikia verkiant kažko prie Herreros ir dar keletos gynėjų,nes visi kolkas siaubingi likę. Na tikėkimės vėliau žaidimas tik gerės
tigerseye6

Absurdas, ne žaidimas.. Young, Cleverley du lavončikai nepakeisti.. Gynyba tai be žodžių, neveltui su tryjais gynėjais.. Keane bled kažkokį vaika įleido ir vos goalo neprasileidom. Va Blackett'ą tai galima pagyrti, gerai tvarkėsi. Užaugęs bus geras gynėjas. Puolimas tai 0 , nors ir turim tokius žaidėjus kurie gali sukūrt ką nors ir mušt įvarčius, o čia vapšę apvalus nulis. Januzajų įleido, tikėjausi iš jo geresnio žaidimo, o čia bl, ką jis norėjo įrodyt, dar bl atsitraukęs Januzaj lošė, nors žinom ,kad gynyboj nesiseka px vpš gynyban leidžia. Va younga būtų pakeitę, tai geriau gal būtų. Ždž.. pzdc pradžia, gal Marijos atvykimas pakeis ką nors, nes dabar atėjo į aikštę tik šudą pamalt.. Tikėkimes nebus toks pat likimas kaip su ryžium.
Weno

Grubiai tariant, Welbeckas buvo vienintelis teigiamas dalykas šiose varžybose. Beje turiu pprašymą žmonėms atsakingiems už sekančių rungtynių anonsavimą - prašau nesuklyskit rašydami varžybų datą, nes aš susiplanuoju dieną pagal jūsų paskelbtą informaciją kad ManU žais 23d, o pasirodo rungtynės 24.
tigerseye6

Gal Wilson'ą išvysim su MK Dons.
Artūras
prieš 1880 dienų

Januzajus žaidė žemiau, kad tempą diktuotų kaip atraminis, o ne kad būtų gynėjas. Cleverley turėjo būti box to box ir gintis, kaip jam sekėsi, matėt patys. Perdavimai neužtikrinti. Baisu yra tai, kad žaidėjų pripirkta, o žaisti negali niekas Regis, Herrera grįš rugsėjo viduryje, Shaw irgi, Rafaelis kažkada artimiausiu metu. Su pilna komanda + Blind + Di Maria + trečias nežinomas saugas tikrai nestenėtume prieš tokias komandas
GK
GK

Carvalho butinas dabar,kad Herrera galetu dazniau jungtis i atakas,o jis galetu isvalyt.
kemeriz

GK visiškai tau pritariu, bet abejoju ar jį pavyks prigriebti. Kad ir tas pats De Jong būtų puikus atraminis griovėjas su Carrick galėtų keisti,kai pasveiks, o Herrera galėtų jungtis į atakas,bet va bėda,kad traumą gavus Herrerai jo pakeisti išvis nėra kuo.

Opa

Nahui mes atleidom Moyes... LVG tas pats kaip Moyes nors dabar Moyes būtu 2 pergales iš eiles o su LVG šudas.. Geriau jau Moyes laiko būtu suteikia... Man atrodo geriau būtu ši sezona..
tigerseye6

DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
GK
GK

slepkis po lapais su to moyesu.jo is vis cia neturejo buti.
a4
a4

moyes sakytų kad žaidėm gerai
Opa
Opa

Taigi aš juokiauju D Moyes gal ir geras bet abejoju o LVG gal dar parodys jie neskris iš darbo D
Artūras

Turi būti daužtas senu golfu, kad galėtum sakyti, kad Moyesas neatrodė blogiau. Atrodė, komanda žaidė bet kaip. van Gaalas visada trukdavo įdiegti savo filosofiją, tačiau galiausiai laimėdavo lygą. Tas pats bus ir pas MUs. Aš jau dabar matau žaidimo užuomazgas, kurios bus pagerintos susipirkus tinkamus žaidėjus