•

Naujienos

„United“ be vargo nugalėjo „Swansea City“

2018 m. balandžio 1 d. 07:02

„Manchester United“ ekipa namuose be vargo 2:0 susitvarkė su „Swansea City“ futbolininkais bei iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl 2-osios pozicijos.

Į priekį „raudonieji velniai“ išsiveržė jau 5-ą minutę. Pirmasis pasižymėjo Lukaku, kuris kaire koja pasiuntė kamuolį į vartų tinklą po rezultatyvaus Aleksio Sanchezo perdavimo. Savo persvarą „Man United“ futbolininkai padvigubino 20-ą minutę, kuomet antrą komandos įvartį pelnė  Aleksis Sanchezas.

Antrajame kėlinyje šeimininkai dar turėjo nemažai progų , tačiau jų įvarčiais paversti nesugebėjo.

„Man Utd“ komandai tai ketvirtoji pergalė iš eilės.Po 32 turo rungtynių „United“ futbolininkai išlieka antroje vietoje ir trečioje vietoje esančius  „Liverpool“ futbolininkus lenkia dviem taškais ir yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienos