Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės

prieš 39 minučių
 , parašė: poker
prieš 1 valandų
 , parašė: poker
prieš 1 valandų
 , parašė: poker

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Axelis Tuanzebe pasirašė naują sutartį su "United"

Axelis Tuanzebe pasirašė naują sutartį su "United"

2017 m. vasario 3 d. 17:38

"Manchester United" oficialiai paskelbė, jog pasirašė naują sutartį su savo akademijos auklėtiniu, gynėju Axeliu Tuanzebe.

 

Konge gimęs, tačiau "United" akademijoje nuo 8-erių metų rungtyniavęs gynėjas "Raudonųjų Velnių" gretose liks iki 2020-ųjų metų ir tuomet klubas turės galimybę pratęsti sutartį dar vieneriems metams.

 

19-etis futbolininkas praėjusį sekmadienį debiutavo pagrindinėje Jose Mourinho komandoje, kuomet pakilęs nuo suolo, FA Taurės mače prieš "Wigan", Tuanzebe pakeitė Timą Fosu-Mensah.

 

"Visuomet buvau "Manchester United" gerbėjas, taigi natūralu, kad esu laimingas pasirašęs naują sutartį su klubu. Tiek aš, tiek mano šeima labai didžiuojasi tuo momentu, kuomet debiutavau "Old Trafford" stadione FA Taurėje." - sakė jaunasis futbolininkas.

 

"Kiekvieną dieną treniruotėse išmokstu vis kažko naujo, o dirbti kartu su pagrindine komanda yra neįkainojama patirtis. Dėkoju visiems treneriams su kuriais dirbau, o labiausiai esu dėkingas Jose Mourinho už suteiktą šansą debiutuoti pagrindinėje komandoje" - pridūrė Tuanzebe.

 

"Axelis labai perspektyvus futbolininkas. Pasikvietėme jį į pagrindinę sudėtį tam, kad jis įgautų daugiau patirties ir jis puikiai adaptavosi. Džiaugiuosi jo progresu bei tuo, kad jis pasirašė naują sutartį su klubu." - sakė Jose Mourinho.

Autorius: pykčius


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu