•
  •
  •

Naujienos

Londono kamščiuose ir „Boylen Ground“ stadione strigęs „United“ skandina Čempionų lygos viltis

2016 m. gegužės 10 d. 21:17

„Manchester United“ XXXV „Premier“ lygos turo rungtynėse prieš „West Ham United“ patyrė pralaimėjimą, kurio patirti negalėjo. Paskutinėse „West Ham“ klubo rungtynėse namų, „Boylen Ground“ stadione, „United“ nusileido „Plaktukams“ rezultatu 2 – 3.

Pirmasis įvartis krito jau 10-ąją minutę, kai iš baudos aikštelės prieigų praktiškai laisvas smūgį atliko ir įvartį pelnė D. Sakho. Visai netrukus rezultatas galėjo ir padvigubėti, tačiau Andy Carrole‘as atsidūręs vienas prieš Davidą De Gea nesugebėjo jo pergudrauti.

Šeimininkai rodė žymiai didesnį norą laimėti, dominavo visose statistikos grafose. Taigi, pirmasis kėlinys nieko gero nežadėjo.

Antrasis kėlinys prasidėjo kur kas pozityviau, mat Anthony Martialis po puikaus Juano Matos perdavimo jau 51-ąją minutę išlygino rungtynių rezultatą. Vis dėlto, „Plaktukai“ nesutriko ir greitai pakreipė žaidimą sau palankia linkme. Kamuolys vėl didžiąją dalį buvo „United“ aikštės pusėje, kur praktiškai visada grėsė pavojaus galimybė prie Davido De Gea ginamų vartų.

68-ąją minutę „United“ ekipą gelbėjo A. Martialis. Prancūzas išmušė, A. Carrole‘o smūgiuota kamuolį galva nuo savo vartų linijos, taip palikdamas švieslentėje tą patį rezultatą.

73-iąją minutę švieslentėje rezultatas pasikeitė. Pabandykite atspėti, kas yra to kaltininkas. Taip, tai A. Martialis. Į greitą kontrataką išbėgę „United“ futbolininkai išvedė A. Martialį į puikią padėtį ir prancūzas šiuo šansu pasinaudojo.

Kaip bebūtų svečiai ilgai nesidžiaugė. Jau po keturių minučių „West Ham“ gynėjas Michaelas Antonio baudos smūgio metu buvo paliktas visiškai laisvas ir šaltakraujiškai nuginklavo Davidą De Gea. Tuo „United“ problemos nesibaigė. Dar po keturių minučių į ispano vartus krito dar vienas įvartis. Ir vėl standartinės situacijos metu. Šįkart pasižymėjo Winstonas Reidas. Taigi, aštuonios minutės, du įvarčiai, dramatiška pergalė bei galimai sužlugdytos „Manchester United“ Čempionų lygos viltys. Būtent tokia nata „West Ham United“ atsisveikino su savo „Boylen Ground“ stadionu.

Paskutiniajame „Premier“ lygos ture „United“ futbolininkai susikaus su „Bournemouth“ futbolininkais ir norėdami prasibrauti į Čempionų lygą turės iškovoti pergalę patys bei vėl gi, tikėtis „Manchester City“ kluptelėjimo. „Miestiečiai“ žais išvykoje prieš „Swansea“ klubą.

„West Ham United“ 3 – 2 „Manchester United“

10‘ [1-0] D. Sakho (M. Lanzini)

51‘ [1-1] A. Martial (J. Mata)

72‘ [1-2] A. Martial (M. Rashford)

76‘ [2-2] M. Antonio (D. Payet)

80‘ [3-2] W. Reid (D. Payet)