•

Naujienos

Susizgribusi "Man Utd" belgams įspyrė tris įvarčius

2015 m. rugpjūčio 19 d. 15:40

"Manchester United" ekipa bando sugrįžti į Čempionų lygos turnyrą. Paskutiniame atrankos etape "raudonieji velniai"  privalės įveikti "Brugge" komandą iš Belgijos. Pirmasis mačas antradienį buvo žaidžiamas "Old Trafford" stadione.

Startinės sudėtys:

"Man Utd": Romero; Darmian, Smalling, Blind, Shaw; Carrick, Schneiderlin; Mata, Januzaj, Memphis; Rooney.

"Brugge": Bruzzese; Cools, Mechele, Duarte, De Bock; Vormer, Simons, Vazquez; Dierckx, Bolingoli, Diaby.

Louiso Van Gaalo auklėtiniams susitikimas prasidėjo nemalonia staigmena - 8-tąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė M.Carrickas.

Aikštės šeimininkus ėmėsi gelbėti klubo naujokas M.Depay'us, kuris 13-tąją minutę rezultatą išlygino.

43-iąją minutę 21 metų olandas dar kartą sukėlė emocijų audrą "Old Trafford" stadione, kai persvėrė rezultatą - 2:1.

"Brugge" reikalai galutinai suprastėjo antrojo kėlinio pabaigoje - 79-tąją minutę iš aikštės buvo išvarytas B.Mechele, o 90-tąją minutę M.Fellaini įmušė trečiąjį šeimininkų įvartį.