•

Naujienos

„Manchester United“ patyrė sutriuškinimą Londone

2016 m. balandžio 10 d. 17:02

XXXIII „Premier“ lygos ture „Manchester United“ klubas nesugebėjo pasipriešinti dėl titulo vis dar kovojantiems „Tottenham“ futbolininkams ir pralaimėjo rezultatu 0 – 3. Savo ruožtu „Raudonieji Velniai“ susikomplikavo pozicijas kovoje dėl ketvirtosios vietos turnyrinėje lentelėje. Tai buvo pirmoji šeimininkų pergalė prieš „United“ savo namų stadione nuo 2001-ųjų metų.

Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis ir ekipos daug progų nesukūrė. Vis dėlto daugiau darbo turėjo Davidas De Gea, o bene geriausią progą pirmoje mačo pusėje turėjo „Tottenham“ krašto puolėjas Erikas Lamela, tačiau jo smūgis galva tikslo nepasiekė.

Antrajame kėlinyje aktyvesni buvo šeimininkai. Davidas De Gea atrėmė Christiano Erikseno smūgį, o po poros minučių gelbėjo savo ekipą nuo dar vieno „Pentinų“ išpuolio. 62-ąją rungtynių minutę geriausią progą pasižymėti „Manchester United“. Anthony Martialis atliko puikų solo reidą, tačiau prancūzas smūgį atliko tiesiai į Hugo Llorisą.

70-ąją minutę prasidėjo „United“ košmaras. Dele Alli pelnė pirmąjį įvartį rungtynėse, 74-ąją minutę antrąjį įvartį įmušė vidurio gynėjas Toby Alderweireldas. Galų gale paskutinį vinį į „United“ karstą įkalė Erikas Lamela. Po tokio staigaus nokauto svečiai nebeatsitiesė ir nesukūrė nieko pavojingo.

Abi ekipos išliko tose pačiose pozicijose. „Tottenham“ žengia antri, „Manchester Uniuted“ – penkti.

„Tottenham“ 3 – 0 „Manchester United“