•

Naujienos

„Premier“ lygoje - dar vienos lygiosios

2015 m. gruodžio 5 d. 16:02

XV-ojo turo „Premier“ lygos rungtynėse „Man Utd“ priėmė svečius iš Londono „West Ham“ ekipos.

Šeimininkai rungtynes pradėjo gan aktyviai ir panašu, jog stengėsi pelnyti ankstyvą įvartį. Savo šansą po Paddy McNairo perdavimo turėjo Marouane‘as Fellaini. Kaip bebūtų tikslo „Raudoniesiems velniams“ įmušti greito įvarčio nepavyko, o pirmąją pavojingą progą sukūrė būtent „West Ham“.

Victoras Moyesas išbėgo vienas prieš Davidą De Gea, tačiau ispanas eilinį sykį pademonstravo savo meistriškumą ir išgelbėjo ekipą.

Vis dėl to „Man Utd“ vartų sargas neišvengė grubios klaidos, kuri galėjo baigtis itin liūdnai. D. De Gea nesugraibė kamuolio, kuris atšoko tiesiai prieš kojas vienam iš „Plaktukų“ žaidėjų, tačiau smūgis tikslo nepasiekė ir atsimušė į virpstą.

Savo šansą turėjo ir Anthony Martialis. Prancūzas atliko smūgį baudos aikštelėje, tačiau buvo blokuotas „West Ham“ gynėjų.

Virpstas šeimininkų kailį dar kartą gelbėjo ir 24-ąją minutę, kai Winstonas Reidas po kampinio atliko smūgį galva.

Pirmasis kėlinys buvo vainikuotas abiejų ekipų priverstiniais keitimais. Iš pradžių aikštę priverstas buvo V. Moyesas, o prieš pat pertrauką šeimininkai į aikštelę išleido Michaelą Carricką, kuris pakeitė Morganą Schneiderliną.

Antrojo kėlinio pradžioje kamuolį ilgiau kontroliavo „Man Utd“, tačiau pavojingesnes progas kūrė „West Ham“. Mauro Zarate atliko pavojingą smūgį ir privertė padirbėti D. De Gea.

Po kelių minučių to paties M. Zarates smūgis skriejo šalia vartų.

60-ąją minutę bene geriausią galimybę pasižymėti sukūrė ir „Man Utd“. M. Fellaini buvo atsidūręs vos per kelis metrus nuo vartų, tačiau kamuolio nukreipti į Adriano saugomus vartus nesugebėjo. Ispanas pademonstravo puikią reakciją ir atrėmė smūgį.

Dar vieną šansą turėjo ir Juanas Mata. Vis dėlto atakuojantysis saugas atlikęs smūgį baudos aikštelėje nesugebėjo pataikyti net į vartų plotą. Kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Dar vieną gerą progą turėjo A. Martialis. Po keitimo pasirodęs Memphis Depay atliko puikų reidą ir perdavė kamuolį prancūzui, tačiau smūgis praskriejo visiškai šalia virpsto.

Vos po kelių akimirkų, 82-ąją minutę savo šansą turėjo ir Jesse Lingardas. J. Mata atliko perdavimą į baudos aikštelę, kamuolys atšoko tiesiai J. Lingardui prieš kojas ir anglas nieko nelaukęs atliko smūgį, kuris taip pat skriejo visiškai šalia virpsto.

Jau per pridėtą teisėjo laiką šeimininkai kėlė kampinį, Chrisas Smallingas atliko smūgį iš arti, tačiau buvo buvo blokuotas.

„Manchester United“ 0 – 0 „West Ham United“