Kaip vertinate 2018/2019 sezono pasiruošimo kontrolines rungtynes?

•

Naujienos

Po mačo Fergusoną kankino dvilypiai jausmai

2010 m. vasario 17 d. 18:03

Po pergalės UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio varžybose svečiuose 3-2 prieš "AC Milan" ekipą, "Manchester United" treneris Seras Alexas Fergusonas pasidžiaugė auklėtinių žaidimu, tačiau nebuvo patenkintas, jog jo komanda mačo pabaigoje praleido įvartį.

Škotas pripažino, kad jis buvo sunerimęs dėl prastos rungtynių pradžios ir per pertrauką jam teko duoti naujus nurodymus savo komandos žaidėjams.

"Mes darėme gausybę klaidų, o varžovų startas jiems smarkiai pagelbėjo ir privertė mus nervintis, - sakė Fergusonas. - Tačiau kai apsipratome, ėmėme žaisti gerai."

"Pasakiau žaidėjams, kad geriau išnaudotų kamuolio kontrolės persvarą ir daugiau atliktų perdavimų Wayne'ui Rooney, kuris puikiai žaidė antrajame kėlinyje."

"Pasitikėjimas savimi vis augo ir buvo labai svarbu, jog prieš pertrauką pelnėme įvartį."

Tačiau rungtynių pabaiga nuvylė Fergusoną, kai iš pradžių "Milan" saugas Clarence'as Seedorfas sumažino rezultatą iki 2-3, o per pridėtą laiką už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvytas Michaelas Carrickas.

"Rezultatui esant 3-1, mes užtikrintai kontroliavome žaidimą, tačiau pabaigoje prasidėjo tikras karnavalas. Antrasis varžovų įvartis pakreipė mačą tokia linkme, kokia neturėjo būti."