Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

„Manchester United“ pagerbs Serą Bobą Charltoną pervadindami „Old Trafford“ tribūną jo vardu

„Manchester United“ pagerbs Serą Bobą Charltoną pervadindami „Old Trafford“ tribūną jo vardu

2016 m. vasario 15 d. 18:12

Sero Bobby Charltono tribūna pakeis „Pietinės“ tribūnos vardą, kuri iki šiol yra vienintelė likusi dar nuo 1910-ųjų, kai buvo atidarytas „Svajonių Teatras“.

Ceremonija vyks šių metų balandžio 2-ąją, kai „Raudonieji Velniai“ priims „Everton“ ekipą. Šventėje dalyvaus 75 tūkst. gerbėjų bei patys artimiausi Sero Bobby Charltono žmonės tiek asmeniniame, tiek futbolo gyvenime. Verta paminėti ir tai, jog šiemet sukaks 60 metų nuo klubo legendos debiuto „United“ ekipoje.

 

Seras Bobby Charltonas į „Manchester United“ atvyko 1953-aisiais, o debiutavo 1956-ųjų spalį. Per savo karjerą klube jis sužaidė 758 rungtynes, pelnė 249 įvarčius ir pagal pastarąjį rodiklį yra absoliutus „United“ rekordininkas.

Visai neseniai Serui Bobby Charltonui priklausė ir rezultatyviausio visų laikų Anglijos žaidėjo rekordas (49 įvarčiai per 106-erias rungtynes), tačiau jį šiemet pagerino kitas „Man Utd“ atstovas Wayne‘as Rooney.

 

Pristatydamas naujos tribūnos atidarymą vykdantysis „United“ direktorius Edas Woodwardas sakė: „Bobby paprasčiausiai yra didžiausia ikona Anglijos futbolo istorijoje. Žaidėjas, diplomatas, džentelmenas ir nenuilstančiai dirbantis labdaringoje veikloje. Jis atstovauja viską, kas sieja gerus dalykus futbole ir „Manchester United“. Man yra didžiulė privilegija pažinoti jį bei dirbti kartu pastaruosius dešimt metų. „Pietinės“ tribūnos pervadinimas į kurią įeina abi prestižinės ložės (Directors‘ Box), senieji žaidėjų persirengimo kambariai puikiai tinka Bobby pagerbimui už tai, ką jis atidavė klubui būdamas tiek žaidėju, tiek užimdamas direktoriaus pareigas.“

 

Tuo metu pats Seras Bobby Charltonas sakė: „Tai yra didelė garbė ir aš labai didžiuojuosi bei džiaugiuosi tiek aš, tiek mano šeima, jog klubas „Pietinę“ tribūną pervadino mano vardu. „Manchester United“ buvo didelė dalis mano gyvenimo ir aš turiu begalę nuostabių prisiminimų susijusių su „Svajonių Teatru“. Kaip žaidėjas pamenu įvarčius ir išskirtinius žaidėjus su kuriais teko rungtyniauti. Kaip direktorius mačiau daug neįtikėtinų rungtynių bei žaidėjų. Tai yra ypatinga vieta.“

„Norėčiau padėkoti kiekvienam, kas yra susijęs su „Manchester United“. Tiek daug žmonių dirbo, jog užkeltų mus į pačią viršūnę ir jų pastangos neturėtų būti pamirštos per amžius. Tačiau labiausiai norėčiau padėkoti Normai, mano nuostabiajai žmonai, taip pat savo šeimai už paramą bei padrąsinimą ir patarimus, kurie visada padėjo. Tai yra skirta jiems“, - baigė klubo legenda.

Autorius: GiggsyKomentarai:

iksas
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1609 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Gaila kai tokios legendos priverstos kentet ziuredami MU zaidima, tikiuos balandzio 2 bus isimtis.
OviS11
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1608 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Manau klubas turetu susikoncentruotis ties dabartine situacija, o ne tai kaip bus stadiono dalis pavadinta ....
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu