•

Naujienos

"Man Utd" rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš savo rankų

2013 m. lapkričio 24 d. 20:11

"Manchester United" ir toliau neranda pastovaus kelio į pergales - šįkart išvykoje Davido Moyeso auklėtiniai pačioje rungtynių pabaigoje praleido įvartį į savo vartus ir iškovojo tik 1 tašką.

"Cardiff City" 2 - 2 "Manchester United"

15' [0 - 1] Wayne Rooney

33' [1 - 1] Fraizer Campbell

45' [1 - 2] Patrice Evra

90' [2 - 2] Kim Bo-Kyung

Autorius: pykčius

Karštos naujienos:

Parama svetainei

1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt

3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija

Komentarai:

tigerseye6
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 2098 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Na ką, prasileidom ,tai prasileidom ir tai mes net neverti buvom 3 taškų.. pzdc tiesiog.. Jau buvome atsigavę ir vėl į duobę papuolėm.. O ir tvarkaraštis sunkus nusimato. Gaila, jog Rooney apsitraukė baudos aikštelei rungtynių pabaigoje, galėjo laisvai mušt.
Dj-kreminis

Dešimtos iš eilės nepralaimėtos varžybos. Anoks džiaugsmas pasiekti šią ribą lygiosiomis.
Giggsy
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Tokia proga buvo dar labiau pakilti lentelej. Ajajai, ziauriai apmaudu... Ypac kai viskas taip suspausta...
Lebster

As irgi pasakysiu ajajai... Ypac kai Rooney gale padare nesuvokiama dalyka... Ten vos vos pakist koja galejo ir pakelt kamuoli ir butu 100% ivartis... Tie prarasti taskai tikrai gali gale sezono stipriai atsiliept
foxGEE
prieš 2097 dienų

nu ,koio velnio jis pats i vartus nemuse?
butkyss

bbd, per tuos gaidžius pralošiau topsporte... Dar butu nieko, jej nebutu prasileide pačia paskutine minute 90... ne ne, gaidynas baisus. Tikiuos dar praejs tos emocijos po trečiadionio rungyniu
tigerseye6

Čia kažkoks nesuvokiamas dalykas kur Rooney šūda sumalė, 1x1 jugi buvo.. Dar Welbeck'ui pasa darė, bet ir tai kažkoks slabnas pasas buvo kiek pamenu..
Dzoliukas
prieš 2096 dienų

Nx ir moyes asilo galva, jei tempi laika tai tempk ko keitimo nedare nesuprantu paskutinem minutem. Nunese ir man dachuja saibu, o ir ziauriai gaila, kad tokio proga nepasinaudojo pakilt i ketvirta vieta. Tiesiog ziauru..atsibodo iki gyvo kaulo tas ju atsileidimas kai isiverzia i prieki. Pastoviai imusa gola ir tada ginasi visas varzybas
pykčius

pasirodo aš buvau vienas toks iš visų čia "pesimistas" ir spelionėj dėjau ant lygiųjų tai vienintelis gavau taškų po savaitgalio
tigerseye6

Aš tai ant spelionės dažnai 3-0 dedu, nes tikiu kažkaip,jog galim sutriuškint Keista..
butkyss

tai jau laikas keist numonė, nes matot kaip yra, šuda mala tolka tak, graudu net žiuret...
Artūras

Visada yra tikėti, kad komanda laimės, net kai žaidžiam graudžiai, norim, kad komanda laimėtų, keistas fanas, kuris nelaimint sako, kad jam jo komanda graudi. Man MU vistiek patinka ir geri laikai ateis
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienos