•

Naujienos

"Man Utd" lengvai pateko į pusfinalį

2009 m. kovo 7 d. 21:14

"Manchester United" futbolininkams ir vėl nebuvo vargo kovoje su "Fulham" ekipa. Šį kartą Craven Cottage stadione svečiai sutriuškino Roy'aus Hodgsono vadovaujamą ekipą 4-0 bei prasibrovė į FA taurės pusfinalį.

Po permainingų pirmųjų 20-ies minučių, pirmąjį rungtynių įvartį pelnė argentinietis Carlosas Tevezas, atsidūręs laiku ir vietoje, kai Wayne'as Rooney po kampinio smūgiavo kamuolį galva.

35 minutę rezultatas tapo 2-0, kai tas pats C.Tevezas gavęs kamuolį aikštės viduryje, jį nusivarė iki pat "Fulham" baudos aikštelės ir puikiu smūgiu nepaliko jokių šansų šeimininkų vartininkui Markui Schwarzeriui.

Visas rungtynes aktyvus buvęs W.Rooney 50-ąją minutę taip pat pasižymėjo - gavęs Andersono perdavimą baudos aikštelės prieigose nestipriu, tačiau tiksliu smūgiu į tolimąjį kampą nuginklavo "Fulham" vartininką.

Nuskriaustas neliko ir Park Ji-Sungas, 81-ąją minutę "perskaitęs" Zoltano Geros perdavimą bei užtikrintai pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą.

"Fulham" 0 - 4 "Man Utd"

25' [0 - 1] Carlos Tevez

35' [0 - 2] Carlos Tevez

50' [0 - 3] Wayne Rooney

81' [0 - 4] Park Ji-Sung

Data: 2009 m. kovo 7 d., 19:15

Vieta: Craven Cottage

Turnyras: FA taurė

Teisėjas: Mike Dean

Žiūrovų: 25 tūkst.