•

Naujienos

L. van Gaalas: „Rezultatas nuvilia“

2015 m. gruodžio 12 d. 23:58

„Manchester United“ patyrė pralaimėjimą „Bournemouth“ klubui rezultatu 2-1 ir vyriausiasis treneris Louisas van Gaalas neslėpė nusivylimo spaudos konferencijos metu bendraudamas su MUTV žurnalistais.

Apie rezultatą:

„Tai labai nuvilia, nes nepaisant anksti praleisto įvarčio, mes į rungtynes grįžome labai gerai, pelnėmė išlyginamąjį įvartį ir sukūrėme daugiau progų, jog galėtume pelnyti ir antrąjį. Nedarėmė to pirmajame kėlinyje, tačiau žaidėjai, treneriai ir likęs komandos personalas jautė, jog galime laimėti šias rungtynes. Tačiau tuomet dar viena standartinė situacija lėmė antrąjį „Bournemouth“ įvartį ir tu negali su tuo lengvai susitaikyti būdamas tiek žaidėju, tiek treneriu. Tačiau tai nutiko ir tuomet supranti, jog tokio tipo rungtynėse komanda, kuri pelno antrąjį įvartį dažniausiai ir nugali. Jie taip pat sėkmingai palaikydavo kamuolį ir tai ypač apsunkino galimybes atsitiesti. Štai kaip aš mačiau šias rungtynes.“

Apie nepelnytą antrąjį įvartį:

„Taip, turiu pripažinti, jog antrajame kėlinyje per Marouane‘ą Fellaini žaidėmė mažiau, tačiau manau, jog tai yra priežastis, kodėl negalėjome dominuoti šiose rungtynėse, nes jie visuomet galėdavo pasileisti į greitą puolimą per savo puolėją Joshua Kingą. Tai apmaudu. Antrajame kėlinyje „Bournemouth“ savo progas kūrė tik iš standartinių situacijų, tuo metu mes savo šansus susikūrėme ir iš žaidimo. M. Fellaini turėjo nemažai galimybių, bet tu privalai įmušti.“

Apie N. Powello išleidimą vietoje M. Fellaini:

„Tu turi išbandyti kažką naujo ir tuo metu mes nebuvome dominuojanti komanda, taigi privalėjau kažką pakeisti ir tikėtis, jog keitimai atneš naudos pelnant įvartį ir mes tai bandėme padaryti.

Apie „United“ formos susigrąžinimą:

„Tai visada yra tas pats, net jeigu ir laimi, tu privalai daryti tuos pačius dalykus, tačiau, kai tu pralaimi tai daryti tampa sudėtingiau, nes visi žaidėjai yra nusivylę. Tyla komandos persirengimo kambaryje pasako itin daug. Žinoma, aš jau kalbėjausi su komanda, tačiau tam reikia laiko. Turime treniruotis, turime pasiruošti rungtynėms prieš „Norwich City“ ir privalome juos nugalėti. Tai yra mūsų tikslas, tačiau jį pasiekti, žinoma, yra sunkiau, kai esi patyręs du pralaimėjimus iš eilės. Tai buvo labai prastas laikotarpis pralaimėjimui. Turime pakelti savo galvas aukštyn ir pasitikėti savimi, nes tai yra ypač svarbu. Turime šioms rungtynėms ruoštis kaip ruošiamės visada.“

Autorius: Giggsy