Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. vasario 17 d. 22:00
Premier lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. vasario 1 d. 19:30
Premier lyga
0
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės

prieš 283 dienų
 , parašė: torrent
prieš 341 dienų
 , parašė: OleOle99

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

16
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Fergusonas kaltina raudonas korteles

Fergusonas kaltina raudonas korteles

2009 m. kovo 21 d. 22:48

Pagrindine šiandienos pralaimėjimo "Fulham" rezultatu 2-0 priežastimi Seras Alexas Fergusonas įvardijo dvi jo auklėtinių gautas raudonas korteles.

 

"Aš nusivylęs, - sakė treneris SkySports. - Aš nusivylęs pirmąja rungtynių puse, mes nepradėjome žaisti ir tai kainavo mums rungtynes."

 

"Bet mano komanda atsižvelgė į tai, apie ką kalbėjome per pertrauką ir manau, jog mums nepasisekė, kad grįžtame tuščiomis."

 

Paulo Scholeso išvijimas atrodo kaip teisingas sprendimas, tačiau Fergusonas tuo abejoja, pabrėždamas, kad saugas buvo vos už metro nuo Bobby Zamora smūgio galva.

 

"Tai buvo arti jo, taigi lengvai buvo galima tęsti rungtynes, tačiau tai juk Philas Dowdas, ko daugiau tikėtis? Apie antrąją galiu pasakyti tiek, kad ar Wayne'as metė į teisėją kamuolį? Kamuolį jis numetė, kur buvo paskirta bauda, o ar jis kliudė teisėją? Ne, kamuolys į teisėją neatsitrenkė."

 

"Ar jis buvo mestas su pykčiu? Taip, kadangi Rooney norėjo paskubinti žaidimą, todėl metė jį stipriai, kad greičiau tęstųsi žaidimas"

Autorius: D M* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu