•

Naujienos

Užtikrintai rungtyniavę „United“ išsiveža pergalę iš Liverpulio

2015 m. spalio 17 d. 16:03

9-ajame "Premier" lygos ture svečiuose "Man Utd" futbolininkai iškovojo užtikrinta pergalę rezultatu 3-0 prieš Liverpulio "Everton" ekipą.

Pirmąsias penkiolika minučių ekipos daug pavojingų progų nesukūrė, kiek pavojingiau žaidė "Irisai", tačiau realios grėsmės Davido De Gea vartams nebuvo. Tuomet savo žodį tarė "Man Utd". Anderis Herrera neblogu smūgiu patikrino Timo Howardo budrumą ir taip uždirbo kampinį, kurio metu ir buvo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis. Kilus lengvam chaosui baudos aikštelėje, po Chriso Smallingo perdavimo pasižymėjo ir pirmąjį savo įvartį "Man Utd" gretose įmušė Morganas Schneiderlinas.

"Everton" futbolininkai nerodė sutrikimo bei panikos ženklų ir bandė išlyginti žaidimą, tačiau vos po penkerių minučių po puikaus Marcoso Rojo perdavimo pasižymėjo Anderis Herrera.

Pirmojo kėlinio pabaigoje abi ekipos apsikeitė gan pavojngais epizodais: Anthony Martialis išmėgino Timo Howardo reakciją, tuo tarpu Davidas De Gea gelbėjo savo ekipą po Rosso Barkley atlikto smūgio.

Antrajį kėlinį aktyviau vėl pradėjo "Everton" ekipa. Jau 47 minutę Romelu Lukaku smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Po mažiau nei dešimties minučių tas pats Romelu Lukaku vėl tikrino Davido De Gea budrumą, tačiau ispanas dar kartą būdavo savo vietoje. 60-ąją minutę šansą pasižymėti turėjo ir Jamesas McCarthy.

Greitai pasitvirtino nerašyta futbolo taisyklė: neįmuši tu - įmuša tau. 62-ąją minutę savo įvarčių badą nutraukė Wayne'as Rooney. Tikslų perdavimą atliko Anderis Herrera.

Dar vieną galimybę pasižymėti anglas turėjo ir 69-ąją minutę, kuomet išėjo vienas prieš Timą Howardą, tačiau amerikietis sėkmingai sustabdė ataką.

Rossas Barkley rungtynių pabaigoje atliko baudos smūgį, kurio metu kamuolys praskriejo šalia skersinio.

Daugiau ekipos pavojingų momentų nebesukūrė ir "Man Utd" iškovojo pergalę, kuri bent laikinai leido pakilti į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Everton - Man Utd:

18' [0-1] - Morganas Schneiderlinas (C. Smallingas)

23' [0-2] - Anderis Herrera (M. Rojo)

62' [0-3] - Wayne'as Rooney (A. Herrera)

Keitimai:

„Everton“:

46’ A. Kone (S. Naismith)

73’ G. Deulofeu (A. Lennon)