•

Naujienos

Chicharito vedė "Man Utd" į pergalę

2012 m. spalio 24 d. 00:48

UEFA Čempionų lygos H grupės trečiojo turo rungtynėse "Manchester United" futbolininkai iškovojo trečiąją pergalę, šįsyk 3-2 palaužusi Portugalijos klubo "Braga" pasipriešinimą, nors atsilikinėjo 0-2.

"Manchester United" 3 - 2 "Braga"

2' [0 - 1] Alan

20' [0 - 1] Alan

25' [1 - 2] Javier Hernandez

62' [2 - 2] Jonny Evans

75' [3 - 2] Javier Hernandez

"Man Utd" futbolininkai dabar jau aštuntą kartą per dvylika susitikimų šiame sezone buvo priversti vytis varžovus, kai "Braga" kapitonas Alanas 2-ąją ir 20-ąją minutę nuginklavo Davidą De Gea.

Netrukus Javieras Hernandezas po Shinji Kagawa perdavimo pelnė įvartį galva, o kėlinio pabaigoje dar ir išlygino rezultatą, tačiau teisėjas klaidingai sušvilpė nuošalę.

Po pertraukos Seras Alexas Fergusonas išėmė iš aikštelės susitraumavusį Kagawą, įleido Nani bei vėl ėmė žaisti plačiai, nes "deimanto" formacija šiose rungtynėse neveikė taip gerai kaip anksčiau.

Įpusėjus antrajam kėliniui Jonny Evansas po kampinio išlygino rezultatą, o Hernandezas 75 minutę išvedė šeimininkus į priekį ir atnešė komandai pergalę, praktiškai garantavusią vietą atkrintamosiose varžybose.