Kaip vertinate 2018/2019 sezono pasiruošimo kontrolines rungtynes?

•
  •
  •

Naujienos

Antrame kėlinyje atsitiesę „Man Utd“ futbolininkai iškovojo pergalę miesto derbyje

2018 m. balandžio 8 d. 08:04

„Manchester United“ ekipa išvykoje parodė charakterį ir 3:2 nugalėjo  „Man City“ futbolininkus bei dar labiau įtvirtino savo poziciją kovoje  dėl 2-osios vietos.

Rungtynės prasidėjo atsargiu žaidimu, komandos daug dėmesio skyrė gynybai, vyravo kontaktinis žaidimas. Visgi „Manchester City“ po truputį įgavo vis didesnę žaidimo kontrolę, o tai pakankamai greitai atsipirko.25-ąją minutę aikštės šeimininkai išsikovojo kampinį, kurį atliko Leroy‘us Sane. Vokiečio perdavimas pasiekė komandos kapitoną Vincentą Kompany, kuris šoko aukščiau gynėjų ir užtikrintu smūgiu galva nukreipė kamuolį į vartus.31-ają minutę krito antrasis įvartis, išmušdamas kamuolį, suklydo Davidas de Gea ir tuo pasinaudoję, miestiečiai pelnė antrą įvartį, šį kartą tai padarė Ilkay'us Gundoganas

Antrajame kėlinyje  "Man Utd" parodė charakterį ir  sugebėjo persverti rezultatą , kai 53-ąją minutę Paulis Pogba nuginklavo Edersoną ir sumažino atsilikimą iki įvarčio."Miestiečiai" po netikėto įvarčio liko kiek sutrikę ir to pasekoje jau kitos atakos metu gavo dar vieną antausį. Tas pats P. Pogba pabėgo nuo varžovų gynėjų ir smūgiu galva idealiai išpildė Alexio Sanchezo perdavimą - rezultatas tapo 2-2.

"Man City" visiškai prarado žaidimo kontrolę, o "Man Utd" ,o 69-ąją minutę "Etihad" stadionas buvo nutildytas - Chrisas Smallingas standartinės situacijos metu pasiuntė vinį į "miestiečių" karstą: rezultatas tapo 2-3.Šeimininkai bandė išsigelbėti likusio laiko metu, turėjo dar bent tris realias progas išlyginti rezultatą, tačiau puikiai per likusį laiką apsigynusi "United" neleido varžovams jų akivaizdoje užsitikrinti čempionų titulo. Verta paminėti tai , jog tai buvo vos antrasis "Man City" pralaimėjimas šiame sezone, nepaisant to „City “ turi 13 taškų pranašumą.

Manchester City 2 – 3 „Manchester United“

25‘ [1-0] V.Kompany (L.Sane)

30‘ [2-0]  I.Gundogan (R.Sterling)

53`[2-1]  P.Pogba (A.Herrera)

55`[2-1]  P.Pogba (A.Sanchez)

69`[2-1]  C.Smalling (A.Sanchez)

* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienos