Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

2016-ųjų „Manchesterunited.lt“ apdovanojimai

2016-ųjų „Manchesterunited.lt“ apdovanojimai

2017 m. sausio 2 d. 17:02

Vienas aktyviausių „Manchesterunited.lt“ lankytojų a4 dar kartą nepatingėjo bei atliko puikų darbą ieškodamas bei apžvelgdamas mūsų bendruomėnės nuomones ir komentarus bei surinko visus „perliukus“ į vieną krūvą. Taigi, gero skaitymo ir mėgaukitės prisiminimais! 
 

Tekstas nuo šios vietos nekeistas ir neredaguotas.

 

2016 metų naujienų komentarai.
 

Gavęs Giggsy paraginimą, nusprendžiau parašyti apie įsimintiniausius 2016 metų komentarus. Taigi, akimis perbėgau per 2016 naujienų komentarus. Buvo labai įdomu. Deja supratau, kad nepavyks perteikti visų 2016 metų emocijų šiame puslapyje, kadangi taip jau susiklostė, jog didžioji dalis nuomonių ir išsireiškimų būna išsakyta pokalbių skiltyje, kuri neturi savo istorijos. Kaip sakoma: kas įvyksta pokalbiuose, tas ir lieka pokalbiuose.
 

Vis dėlto norėčiau perteikti savo įspūdį apie vyravusias temas 2016 metais. Viena populiariausių temų buvo Wayne Rooney demonstruojama forma praėjusiame sezone. Dalis puslapio lankytojų teisino žaidėją, teigdami, jog prie prasto žaidimo labiausiai prisideda treneris Louis van Gaal, kiti neigė, kad jis žaidžia blogai, treti siūlė krautis lagaminus ir keliauti į JAV ar Kiniją. Kiti du labiausiai aptarinėjami žaidėjai iš neigiamos pusės buvo Blind ir Felaini. Jei pirmasis dar buvo ginamas pavienių puslapio lankytojų, tai antrasis įgavo praktiškai vieningą neigiamą požiūrį iš Lietuvos gerbėjų.
 

Iš gerosios pusės dažniausiai minimi David de Gea, Martial bei Rashford. Nors į pastarąjį dalis fanų žiūrėjo atsargiai ir neskubėjo džiaugtis jo puikiais pasirodymais.
 

Žinoma, daug dėmesio sulaukė Louis van Gaal. Jei metų pradžioje dar pasirodydavo komentarų, kad „reikia laiko, SAF irgi ne viską iš karto laimėjo“, tai metų viduryje buvo vieningai reikalaujama stratego galvos. Tik nebuvo sutarimo, kas jį turėtų pakeisti. Buvo minimi tokie pageidavimai: Guardiola, Pochettino, Blanc, Mourinho, Giggs, Simeone bei kiti. Puikiai žinome, kuo viskas baigėsi.
 

Jau sausio mėnesį buvo aktyviai diskutuojama dėl naujų futbolininkų komandoje. Pavardžių net nevardinsiu, Giggsy galėtų pasakyti, kad jų buvo turbūt virš 100, o nuomonės ir vertinimai dažnai būdavo kardinaliai skirtingi. Turbūt net nereikia priminti, jog Ibrahimovic ir Pogba atvykimai nepaliko abejingų.
 

Beje labai dažnai komentaruose buvo minimas Giggsy slapyvardis. Jis susilaukė labai daug pagyrų už savo kokybiškus, aktualius ir savalaikius straipsnius puslapyje, kurie stiprino fanų bendruomenę.
 

Taigi keletas įsimintinesnių pasisakymų:
 

Apie neatvykusius naujokus.

Man pačiam buvo labai įdomu pasižiūrėti, kokių žaidėjų mes norėjome. Dar įdomiau pasižiūrėti kaip jiems dabar sekasi kituose klubuose. Pvz. FoxGee manė, kad Mane turi puikias perspektyvas: „geriau jau Mane iš Southampton už tokias babkes imti“. (2016.01.02). Šis sezonas parodė, kad iš tiesų Mane žengė į kitą lygį ir žaidžia tikrai šauniai. Menelik kalbėdamas apie Renato Sanches, kuris buvo siejamas su Manchester United, tačiau pasirinko Bayern klubą, neslėpe nusivylimo ir sakė: „Jo žiauriai čia su tuo Sanchesu. Perskaitęs negalėjau patikėti tuo... tikrai kaip skuduru gavom...“  (2016.05.09) Menelik buvo vienas aktyviausiųSancheso atvykimo šalininkų, tačiau reikia pastebėti, kad portugalo demonstruojamas žaidimas šiame sezone nepateisina lūkesčių.
 

Apie naują trenerį.

Unit3d prieš metus diskutuodamas apie naują trenerį teigė: „Jau geriau Maurui duotų tas šaibas, tas bent į ateitį kažkiek žiūrėtų ir statytųsi savo komandą kokią nori“ (2016.01.02). Unit3d noras išsipildė. Gerai tai ar blogai nesiimsiu vertinti, bet tikiuosi tai bus tema diskusijai komentaruose, kurie bus priminti po metų.
 

Metų orakulo prizą vėl norėčiau skirti GK. Šį kartą už su „Manchester United“ nesusijusią prognozę. Kažkam juokais pasakius, jog Rafa Benitez gali būti kandidatas užimti Louis van Gaal vietą, kadangi yra laisvas po to, kai Real parodė strategui duris, GK teigė: „Sakiau kad taip bus? Ištempė gal mėnesiu ilgiau nei prognozavau. Tokiems treneriams tik Championshipo komandas treniruoti, kurie neturi pinigų ant normalaus trenerio.“ Priminsiu, kad Rafa Benitez šiuo metu yra į Championship lygą iškritusio „Newcastle United“ treneris, o komentaras buvo parašytas dar prieš metus – 2016.01.03
 

Bet ne visi su savo prognozėmis buvo tokie sėkmingi. Torrent: apie Mourinho mums tik pasvajoti. Net jei ir išmes lvg vis vien suras kas tęstų Moyes pradėtas tradicijas. Rimtų trenerių mums nereikia, geriau kokie vidutiniokai su gnybinėmis schemomis ir minimaliu judėjimu aikštėje + pageidautina jog jo puolimo taktikos remtųsi krosais iš kraštu“  (2016.01.09)
 

O svetainės senbuvis FoxGee apie naują strategą (tuo metu dar nebuvo aišku, kad jis bus ir tuo labiau kas jis bus) sakė taip: „Aš tai ramus. Jei ateis Mourinhio aš jį sutiksiu labai patenkintas. Atsives žaidėjų garsesnių ir geresnių.“ (2016.02.10) Nežinau, ar FoxGee iš tiesų jį sutiko patenkintas, bet reikia pripažinti kad mūsų nauji žaidėjai iš tiesų yra garsūs ir, mano nuomone, geri.
 

Kaip ir minėjau, buvo daug kalbų apie mūsų komandos kapitoną. Taigi atskira pastraipa
 

Apie Rooney.
 

Praėjusių metų pradžioje puslapyje pasirodė daug dėmesio sulaukusi naujiena, kad Rooney išrinktas geriausiu Anglijos žaidėju. Buvo daug kritikos, buvo ir pagyrų.
 

Unit3d stojo mūru už savo mėgstamą žaidėją: „O kas jums negerai? 5 golus įsmeigė per 8 rungtynes + pagerino rekordus ir šiaip buvo svarbus žaidėjas rinktinėje. Surinko 37 proc. balsu tai reiškia, kad visi kandidatai daugiau mažiau po lygiai surinko balu, o kad Rooney vertesnis gauti prizą už sterlingą, kane ar dar kitą žaidėją tai nebent tik hateriui nesuprantama.“ Argumentai, kad nereikėtų žiūrėti vien rinktinės statistikos, nes įvarčiai buvo mušami tokioms komandoms kaip Lietuva ir San Marinas, taip pat argumentai, kad buvo vertesnių žaidėjų Unit3d neįtikino. Dabar jau aišku, kad šis prizas Rooney buvo įteiktas paskutinį kartą ir, matyt, ne tik už 2015 metus, bet ir už praeities nuopelnus. Akivaizdu, jog 2016 geriausio Anglijos futbolininko rinkimuose Rooney nebesudarys konkurencijos tokiems žaidėjams kaip Lallana, Sterling, Ali ar Kane. Reikia pastebėti, kad Rooney gynė ir Menelik. 2016.04.16 klausė: „Čia tik aš vienas manau, kad Rooney prie rimto trenerio dar paspardytu normaliai tu įvarčiu?“ tą pačią dieną Unit3ed net įvardino būsimų įvarčių skaičių: „aš pritariu, kad Rooney forma pamažu smunka su metais, bet tikrai ne tiek, kad jis nesugebėtų po 15-20 bankių į sezoną įkalti.“ „Rooney bus blogas tada, kai žais prie naujo trenerio ir švaistys po 1-3 geras progas i rungtynes, kai neišbėgios 90 min. ir kai nustos mušti įvarčius, tada jis bus blogas.“ (2016.05.01).
 

O štai GK spėjo: „Nežinau, kiekvienas galvojame kaip galvojame, man atrodo kad Mauro ego siekti titulus ir CL didesni nei Rooney. Aš netgi manau, kad gali taip būti kad nuo suolo jis jau iš karto loš. Netempia jis nei Mauro standartų nei MU.“
 

Apie Zlataną ir Pogba.
 

Manchester United praėjusiame sezone stringant puolime prasidėjo ankstyvos kalbos apie naujo puolėjo įsigijimą. Apie Zlatano atvykimą buvo pradėta kalbėti jau vasario – kovo mėnesiais. Ir čia netrūko skirtingų nuomonių. Menelik pasisakė apie kalbas, kad Rooney reikia užleisti vietą Zlatanui: „Senolį keisim senoliu, o tai geros taktikos..., ir dar 250k į savaitę? Tegu tam PSG ir lieka, jau geriau tuos 250k Griezmanui atiduoti kuris dar ne saulėlydyje.“ (2016.03.24). Taip pat metų viduryje atsirado kalbų apie Pogba įsigijimą. Pastebėjau, kad pradžioje kiti kandidatai buvo aptarinėjami labiau, matyt, nelabai kas rimtai tikėjo, jog Pogba visgi atvyks ir šis perėjimas yra realus. Pvz. Magic sakė: „Pogba nebegrįš į United. Netikiu.“ (2016.06.10). Foxgee pasisakė stipriau: „Mėšlas tas Pogba. Nieko nerodo. Nei žiūrint į jo žaidimą, nei statistiką. Niekas. Už tokias babkes Matuidi ir James Rodríguez išeina ir dar liktų pinigų. O čia už vieną vidutinioką negrą nori viska sukišti, o tas kaip Di Maria, pirmai galimybei pasitaikius spruks i Real. Viena kartą spruko ir kitą spruks. Jei už jį mokėsime nors 100 ir tai jau yra nesąmonė, o jei 120 ar daugiau - tai vapse beprotybė. Sakau už tiek dar prie 2 mano minėtų saugų ir Gotze išeitų“. (2016.07.10) Net neabejoju, kad ir dabar galima ilgai diskutuoti, ar Foxgee buvo teisus, ar ne? Foxgee, ką manai tu pats?
 

Apie Mkhitaryan
 

Šis perėjimas sulaukė kiek mažiau dėmesio, tačiau neliko nepastebėtas. GK manė, jog tai prastas sprendimas: „Mkhitaryanas tai nieko blatno, pasirinkčiau vietoje jo Reus/Gotze ar net Draxleri. 1metų kontraktas o mokam kaip kad butu ilgas kontraktas“ (2016.06.27). Unit3d pridėjo, jog „Mikis yra nulinis nors visi šitame forume sudrėkę dėl jo....“ (2016.09.10).
 

Taigi tiek trumpai apie 2016 metus. Gal atidžiau sekant visų mūsų pokalbius 2017 metų pabaigoje gausis įspūdingesnis straipsnis.
 

Naudodamasis proga sveikinu sulaukus naujų metų, linkiu palaikyti savo komandą, optimizmo, pagarbos ir humoro jausmo.
 

Straipsnį noriu pabaigti 2016.08.14 parašytais Foxgee žodžiais: „įdomu tą archyvą paskaityti:prisišneki ką nors, tada kažkas atkasa... Tai įdomus jausmas.Ar man vienam čia taip?“
 

Foxgee, tikrai ne tau vienam.
 

a4


Autorius: a4

Autorius: GiggsyKomentarai:

Giggsy
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1802 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

GK pasiteisinę teiginiai tai epic Rafa Newcastle sėdi, Roonis irgi nusodintas, malačius O asmeniškai geriausias komentaras foxGEE apie Pogba buvo
Marius3724
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1802 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

FoxGEE komentaras apie Pogba manau geriausias
Giggsy
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1802 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Šiaip, jei žiūrint į pirmus mėnesius, tai čia skaudi realybė surašyta Dabar tik pagaliau pradėjo demonstruoti, ko iš jo buvo tikimasi
Marius3724
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1802 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

bet jis jau zaide gan neblogai CL finale pernai ir jam tada buvo tik 21 istikruju Alegri ji atskleide visom spalvom
foxGEE
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1802 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

siaip as ir dabar manau kad Matuidi ,James ir Gotze duotu komandai daugiau nei duoda Pogba. del meslo tai persudziau bet cia emocija... taip kad nelabai cia ka teisintis
foxGEE
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1802 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

man su Rafa patiko.netycia ,bet taikliai .cia kaip Giruod smugis vakar
torrent
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1802 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

jei pokalbiai turetu istorija tai 10x tiek dar eitu parasyti perliuku idomiai cia pasikeite mikio reputacija gavus pasitikejimo is mou P.S. a4 padeka uz darba nes tokiais idomiais straipsniais (kas be ko ir giggsio) man utd fanu bendruomene lietuvoje ir yra visa galva pranasesne uz kitus tinklapius
GK
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
GK
prieš 1802 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

dekui a4 siaip del Mikio taip rasiau tai del kainos,nezmoniskus pinigus isleidom is tikro.
Visada-united
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1801 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

a4 driokstelėjai cia, saunus darbas, my respect.
Visada-united
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1801 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

a4 driokstelėjai cia, saunus darbas, my respect.
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu