Profilis

Sekančios rungtynės

2019 m. balandžio 10 d. 22:00
Čempionų lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2019 m. balandžio 2 d. 21:45
Premier lyga
2
 - 
1

Paskutinės forumo žinutės

prieš 2 dienų
 , parašė: Brasilas
prieš 38 dienų
 , parašė: crazysol
prieš 69 dienų
 , parašė: torrent

Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

34
32
31
OCB
31

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

•  
  •  
  •  

Forumas

Kokius 3 žaidėjus jūs norite matyti Manchester United klube ir kurie trys jūsų manymu nebereikalingi.

Flamster
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para

prieš 2242 dienų

Ir jeigu dar galite, prirašykite dėl ko.

Mano tai:

IN:

Fellaini - nuostabus saugas, plius dar puikiai pasirodė šį sezoną bei mums reikia saugų.

Bale - Jaunas žaidėjas ir talenas, bet brangus.

Hummels - Jaunas gynėjas, kuris mano manymu tikrai kaip nors pakeistu Rio Ferdinand.

OUT:

Valencia - Turėjo nuostabų sezoną, bet tik davė  7 numerį, valencios nebėr.

Rooney - Praeitas sezonas irgi būvo nuostabus, daug įspirė ir buvo tikrai geras žaidėjas, bet kaip valencia pliummpt ir rooney nebėr.

Nani - Taip nieko ir neparodė kad jis vertas čia būti.

tigerseye6

prieš 2242 dienų

IN:

Fellaini

Thiago

Hummels

OUT:

Anderson

Valencia

Nani

mantiksas

prieš 2242 dienų

jus net nejuokinkit su tais gynejais nemanau kad kas nors keisis gynybos grandi o juo labiau koks stambus pirkinys... valencija nurasyti tai irgi nesamone po geriausio sezono galima sakyti suzaide prasciausia bet ant sezono galo jo zaidimo kreive pradejo kilti ir manau prie naujo trenerio atsigaus ir igaus daugiau motyvacijos nes tikrai netures vietos startiniam kaip prie safo

IN: fellaini, wanyama, bale

OUT: anderson, fletcher, rooney.

GK
GK

prieš 2242 dienų

manau turetu buti parduoti RVP,Andersonas,Valencia.

nusipirkta Fellaini,Wanyama,Schweinsteiger.

mantiksas

prieš 2242 dienų

rvp parduoti o swanchtangeri nusipirkt? tik tu taip galetum sumastyti :D kad bent 1 ivyks ivykis yra 0 galimybe

tigerseye6

prieš 2242 dienų

WTF? RVP PARDUOT :DD

mantiksas

prieš 2242 dienų

aisku dabar sakys kad jis tetems kelis sezonus ir reikia pasipelnyti kol dar galima

GK
GK

prieš 2242 dienų

vel vaikai trolina,gi aiskiai parasyta KOKIUS JUS NORITE,tai ir parasiau ko noriu,ko cia pisates? neturit ka veikt?

tigerseye6

prieš 2242 dienų

O kodėl manai būtent RVP parduot? Man įdomu :)

gytis

prieš 2242 dienų

Is GK komentaru galima sprest kad seniai jam RVP nepatinka :) Ir is dalies juk yra logikos - per ji buvo uzgoztas Kagava ir galbut butent del jo nesugebejo issitvirtinti pas MUs :)

In: Fellaini, Bale ir dar gal Esienas ( man regis laisvuoju agentu sia vasara taps) Dar pora sezonu gali laisvai zaisti auksciausiame lygyje, labai juo zaviuosi ir galvoju jog butent tokio zaidejo viduryje mum ir reikia :)

Out: Net nezinau, tikriausiai jog noriu kad visi pasiliktu :). Sezono viduri ar pradzioje, buvau nusistates uz Nani pardavima, nes tuo momentu ir kaina dar turejo ir seip visiska suda male, bei su treneriu nesutare. Ateis naujes treneris gaus zaist ir zinant jo potenciala tai manau jog butu klaida ji parduot :)

<|  <  1 - 2 - 3 - 4   >  |>

Viso įrašų: 33 - puslapis 1/4

* forume gali dalyvauti tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai

Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienos

Rodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu